Giriş yap

Oregon Teknoloji Hizmetleri Logitrans 2021de sizlerleydi!

03.12.2021

14. kez Türk ve uluslararası ziyaretçilere yönelik organize edilen Logitrans 2021, İstanbul Fuar Merkezi’nde 10-12 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşti. Avrasya bölgesindeki iş bağlantıları için uluslararası bir platform olan Logitrans, hizmet yelpazesinde lojistik, telematik ve taşımacılığın değer zincirindeki ürünleri barındırdı. Logitrans, pandemide dünyada gerçekleştirilen ilk uluslararası lojistik organizasyonu olma özelliğini taşıyor. Fuar bu yıl 10.000’e yakın ziyaretçiyi ağırladı. 

Lojistik sektörünün tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında hizmete sunmayı hedefleyen Oregon Teknoloji Hizmetleri A.Ş., kendi standı ile Logitrans 2021’de yerini aldı. Mersin, Gaziantep, Hatay, Kayseri gibi önemli lojistik şehirlerinde 120’ye yakın iş ortağı bulunan Oregon, Logitrans 2021’de standında lojistik camiasının önemli isimlerini ağırladı.  

Logitrans, Oregon Teknoloji Hizmetleri A.Ş.’yi fuara 5 kez üst üste katılması sebebiyle ödüllendirdi. Ödülü Oregon Teknoloji Hizmetleri A.Ş. adına Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Kıyak kabul etti.

Fotoğraf galerisi için tıklayın.

Haberler ve duyurular Hepsini göster

Oregon'un tüm yeniliklerden ilk siz haberdar olun.

Subscribe Subtitle